Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmány Řezáč, Rokytnice nad Jizerou

Snadná online rezervace Apartmány Řezáč a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Rokytnice nad Jizerou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmány Řezáč (Apartmány), ubytování v Rokytnici nad Jizerou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmány Řezáč. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmány Řezáč může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmány Řezáč se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmány Řezáč vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Apartmány Řezáč (Apartmány), Rokytnice nad Jizerou

Dolní Rokytnice 519, Rokytnice nad Jizerou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmány Řezáč
Apartmány Řezáč 1Apartmány Řezáč 2Apartmány Řezáč 3Apartmány Řezáč 4Apartmány Řezáč 5Apartmány Řezáč 6Apartmány Řezáč 7Apartmány Řezáč 8Apartmány Řezáč 9Apartmány Řezáč 10Apartmány Řezáč 11Apartmány Řezáč 12Apartmány Řezáč 13Apartmány Řezáč 14Apartmány Řezáč 15Apartmány Řezáč 16Apartmány Řezáč 17Apartmány Řezáč 18Apartmány Řezáč 19Apartmány Řezáč 20Apartmány Řezáč 21Apartmány Řezáč 22Apartmány Řezáč 23Apartmány Řezáč 24Apartmány Řezáč 25Apartmány Řezáč 26Apartmány Řezáč 27Apartmány Řezáč 28Apartmány Řezáč 29Apartmány Řezáč 30Apartmány Řezáč 31Apartmány Řezáč 32Apartmány Řezáč 33Apartmány Řezáč 34Apartmány Řezáč 35Apartmány Řezáč 36Apartmány Řezáč 37Apartmány Řezáč 38Apartmány Řezáč 39Apartmány Řezáč 40Apartmány Řezáč 41Apartmány Řezáč 42Apartmány Řezáč 43Apartmány Řezáč 44Apartmány Řezáč 45Apartmány Řezáč 46Apartmány Řezáč 47Apartmány Řezáč 48Apartmány Řezáč 49Apartmány Řezáč 50

Apartmány Řezáč v Rokytnici nad Jizerou nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a lyžárnou. Ubytování se nachází 1,7 km od lyžařského areálu Horní Domky a 2,3 km od lyžařského vleku na Lysou horu.

Ve všech apartmánech je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a koupelna se sprchovým koutem. Z pokojů je výhled na hory.

Apartmány Řezáč dále nabízí zahradu s terasou a parkování zdarma.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmány Řezáč)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna, Přímo u sjezdovky

Jídlo a pití

Restaurace (à la carte)

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmány Řezáč)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmány Řezáč)

Informujte prosím Apartmány Řezáč o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.