Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

B&B Na Kopečku, Rokytnice nad Jizerou

Snadná online rezervace B&B Na Kopečku a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Rokytnice nad Jizerou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) B&B Na Kopečku (Bed and Breakfasts), ubytování v Rokytnici nad Jizerou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) B&B Na Kopečku. Každý pokoj, či ubytovací jednotka B&B Na Kopečku může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku B&B Na Kopečku se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte B&B Na Kopečku vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

B&B Na Kopečku (Bed and Breakfasts), Rokytnice nad Jizerou

Dolní 64, Rokytnice nad Jizerou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

B&B Na Kopečku
B&B Na Kopečku 1B&B Na Kopečku 2B&B Na Kopečku 3B&B Na Kopečku 4B&B Na Kopečku 5B&B Na Kopečku 6B&B Na Kopečku 7B&B Na Kopečku 8B&B Na Kopečku 9B&B Na Kopečku 10B&B Na Kopečku 11B&B Na Kopečku 12B&B Na Kopečku 13B&B Na Kopečku 14B&B Na Kopečku 15B&B Na Kopečku 16B&B Na Kopečku 17B&B Na Kopečku 18B&B Na Kopečku 19B&B Na Kopečku 20B&B Na Kopečku 21B&B Na Kopečku 22B&B Na Kopečku 23B&B Na Kopečku 24B&B Na Kopečku 25B&B Na Kopečku 26B&B Na Kopečku 27B&B Na Kopečku 28B&B Na Kopečku 29B&B Na Kopečku 30B&B Na Kopečku 31B&B Na Kopečku 32B&B Na Kopečku 33B&B Na Kopečku 34B&B Na Kopečku 35B&B Na Kopečku 36B&B Na Kopečku 37B&B Na Kopečku 38B&B Na Kopečku 39B&B Na Kopečku 40

B & B Na Kopečku se nachází 1 km od sjezdovek Studenov. Snídaně se podávají v tradiční společenské místnosti s krbem a od venkovního bazénu a z terasy se můžete kochat malebným výhledem.

Pokoje jsou zařízeny ve světlých barvách a najdete zde tradiční nábytek. Jsou vybaveny satelitní TV a lednicí.

K dispozici je bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi připojení je dostupné ve všech prostorách B & B Na Kopečku. Nechybí zde ani herna se stolním hokejem, stolní tenis a počítačové stanice s připojením na internet.

Penzion je vzdálen 1,5 km od centra města Rokytnice nad Jizerou, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací. Lyžařský areál Horní Domky je vzdálen 4 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (B&B Na Kopečku)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika, Stolní tenis, Badmintonové vybavení, Lyžárna, Lyžování

Jídlo a pití

Bar, Láhev vody, Gril

Bazén a wellness

Bazén, Venkovní bazén (sezónní)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společenská místnost, Venkovní nábytek, Prostory vhodné na piknik, Venkovní krb

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (B&B Na Kopečku)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu