Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Slunečnice, Rokytnice nad Jizerou

Snadná online rezervace Penzion Slunečnice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Rokytnice nad Jizerou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Slunečnice (Penziony), ubytování v Rokytnici nad Jizerou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Slunečnice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Slunečnice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Slunečnice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Slunečnice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Penzion Slunečnice (Penziony), Rokytnice nad Jizerou

Dolní Rokytnice 109, Rokytnice nad Jizerou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Slunečnice
Penzion Slunečnice 1Penzion Slunečnice 2Penzion Slunečnice 3Penzion Slunečnice 4Penzion Slunečnice 5Penzion Slunečnice 6Penzion Slunečnice 7Penzion Slunečnice 8Penzion Slunečnice 9Penzion Slunečnice 10Penzion Slunečnice 11Penzion Slunečnice 12Penzion Slunečnice 13Penzion Slunečnice 14Penzion Slunečnice 15Penzion Slunečnice 16Penzion Slunečnice 17Penzion Slunečnice 18Penzion Slunečnice 19Penzion Slunečnice 20Penzion Slunečnice 21Penzion Slunečnice 22Penzion Slunečnice 23Penzion Slunečnice 24Penzion Slunečnice 25Penzion Slunečnice 26Penzion Slunečnice 27Penzion Slunečnice 28Penzion Slunečnice 29Penzion Slunečnice 30Penzion Slunečnice 31Penzion Slunečnice 32Penzion Slunečnice 33Penzion Slunečnice 34Penzion Slunečnice 35Penzion Slunečnice 36Penzion Slunečnice 37Penzion Slunečnice 38Penzion Slunečnice 39Penzion Slunečnice 40Penzion Slunečnice 41Penzion Slunečnice 42Penzion Slunečnice 43Penzion Slunečnice 44Penzion Slunečnice 45Penzion Slunečnice 46Penzion Slunečnice 47Penzion Slunečnice 48Penzion Slunečnice 49Penzion Slunečnice 50Penzion Slunečnice 51Penzion Slunečnice 52Penzion Slunečnice 53Penzion Slunečnice 54

Penzion Slunečnice se nachází 1,5 km od centra Rokytnice nad Jizerou, 3 km od lyžařského střediska Studenov, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i dobrý výchozí bod pro cyklistické a turistické výlety do okolí. K dispozici je také restaurace a obývací část s krbem a kulečníkem vhodná k relaxaci.

Součástí všech pokojů je koupelna se sprchou a toaletou.

K dispozici je také úschovna lyží a jízdních kol. Pouhých 300 metrů od penzionu se nachází 200 metrů dlouhý lyžařský svah pro děti. Lyžařský areál Horní Domky je vzdálený 5 km a 7 km dělí ubytování od lyžařského areálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou.

Penzion stojí 2 km od prodejny potravin i restaurace a 3,7 km od obce Studenov. Soukromé parkoviště mohou hosté využívat zdarma.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Slunečnice)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jízda na koni, Minigolf, Lyžárna, Aquapark, Tenisové vybavení, Badmintonové vybavení

Jídlo a pití

Restaurace, Bar, Gril, Snack bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Dětská jídla

Bazén a wellness

Venkovní bazén, Bazén

Doprava

Pronájem kol (za poplatek), Jízdní kola (zdarma)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Herna, Knihovna, Sluneční terasa, Společenská místnost, Venkovní nábytek

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště, Dětská herna, Stolní hry/ puzzle, Knihy, DVD, hudba pro děti, Herna pro děti, Vekovní dětské hřiště, Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Penzion Slunečnice)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu