Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Exclusive apartments Pod Lanovkou 3***, Rokytnice nad Jizerou

Snadná online rezervace Exclusive apartments Pod Lanovkou a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Rokytnice nad Jizerou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Exclusive apartments Pod Lanovkou (Apartmány), ubytování v Rokytnici nad Jizerou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Exclusive apartments Pod Lanovkou. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Exclusive apartments Pod Lanovkou může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Exclusive apartments Pod Lanovkou se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Exclusive apartments Pod Lanovkou vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Exclusive apartments Pod Lanovkou 3*** (Apartmány), Rokytnice nad Jizerou

Horní Rokytnice 723, Rokytnice nad Jizerou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Exclusive apartments Pod Lanovkou
Exclusive apartments Pod Lanovkou 1Exclusive apartments Pod Lanovkou 2Exclusive apartments Pod Lanovkou 3Exclusive apartments Pod Lanovkou 4Exclusive apartments Pod Lanovkou 5Exclusive apartments Pod Lanovkou 6Exclusive apartments Pod Lanovkou 7Exclusive apartments Pod Lanovkou 8Exclusive apartments Pod Lanovkou 9Exclusive apartments Pod Lanovkou 10Exclusive apartments Pod Lanovkou 11Exclusive apartments Pod Lanovkou 12Exclusive apartments Pod Lanovkou 13Exclusive apartments Pod Lanovkou 14Exclusive apartments Pod Lanovkou 15Exclusive apartments Pod Lanovkou 16Exclusive apartments Pod Lanovkou 17Exclusive apartments Pod Lanovkou 18Exclusive apartments Pod Lanovkou 19Exclusive apartments Pod Lanovkou 20Exclusive apartments Pod Lanovkou 21Exclusive apartments Pod Lanovkou 22Exclusive apartments Pod Lanovkou 23Exclusive apartments Pod Lanovkou 24Exclusive apartments Pod Lanovkou 25Exclusive apartments Pod Lanovkou 26Exclusive apartments Pod Lanovkou 27Exclusive apartments Pod Lanovkou 28Exclusive apartments Pod Lanovkou 29Exclusive apartments Pod Lanovkou 30Exclusive apartments Pod Lanovkou 31Exclusive apartments Pod Lanovkou 32Exclusive apartments Pod Lanovkou 33Exclusive apartments Pod Lanovkou 34Exclusive apartments Pod Lanovkou 35Exclusive apartments Pod Lanovkou 36Exclusive apartments Pod Lanovkou 37Exclusive apartments Pod Lanovkou 38Exclusive apartments Pod Lanovkou 39Exclusive apartments Pod Lanovkou 40Exclusive apartments Pod Lanovkou 41Exclusive apartments Pod Lanovkou 42Exclusive apartments Pod Lanovkou 43Exclusive apartments Pod Lanovkou 44Exclusive apartments Pod Lanovkou 45Exclusive apartments Pod Lanovkou 46Exclusive apartments Pod Lanovkou 47Exclusive apartments Pod Lanovkou 48Exclusive apartments Pod Lanovkou 49Exclusive apartments Pod Lanovkou 50Exclusive apartments Pod Lanovkou 51Exclusive apartments Pod Lanovkou 52Exclusive apartments Pod Lanovkou 53Exclusive apartments Pod Lanovkou 54Exclusive apartments Pod Lanovkou 55Exclusive apartments Pod Lanovkou 56Exclusive apartments Pod Lanovkou 57Exclusive apartments Pod Lanovkou 58Exclusive apartments Pod Lanovkou 59Exclusive apartments Pod Lanovkou 60Exclusive apartments Pod Lanovkou 61Exclusive apartments Pod Lanovkou 62

Exclusive apartments Pod Lanovkou jsou apartmány s možností vlastního stravování situované v nízkoenergetickém domě v Horní Rokytnici nad Rokytnicí nad Jizerou, jen 300 metrů od lyžařského areálu Horní Domky. Oba apartmány mají plně vybavenou kuchyň a je v nich zdarma dostupné Wi-Fi. Za parkování u domu se neplatí.

Apartmány Pod Lanovkou jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, mohou se pochlubit podlahovým vytápěním a je z nich výhled na sjezdovky. V ložnicích jsou postele z masivního dřeva s antialergenními matracemi. V létě je tu k dispozici dětské hřiště, trampolína a gril.

Nejbližší restaurace je vzdálená pouhých 150 metrů a další restaurace jsou v dosahu 500 metrů. Do obchodu s potravinami je to jen 400 metrů a do supermarketu 5 minut jízdy.

Majitel hovoří i anglicky a německy.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Exclusive apartments Pod Lanovkou)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Lyžování, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky

Společné prostory

Zahrada, Knihovna

Úklidová služba

Služba praní

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, VIP pokoje, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Exclusive apartments Pod Lanovkou)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Exclusive apartments Pod Lanovkou)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Exclusive apartments Pod Lanovkou o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.